Rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek

Mustafa T.(38) - Ankara sordu : "Tabirlerinizi bir kaç gündür severek okudum. rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek, güler yüzlü yaşlı adama, sağlığa, kısa zamanda alınacak iyi havadise, alın teriyle kazanılan zenginliğe, eli açık akrabaya, sevince erişileceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, büyük mevkiye ulaşacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, parasal külfeti bulunan tanıdıktan uzaklaşmaya, getirisi yüksek işler yapacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de sırların ortaya döküleceğine, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, fena niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye, sıkıntıya hayata, maddi zorluğa işarettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraş vererek özlediği onura, zahmet çekerek düşlediği iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı temiz kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği daha iyi bir hayata delalet eder.

"Rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile alakalı bilinmeyenler

rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı ile sohbet etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.