Rüyada belediye başkani olduğunu görmek

Emregül İ.(21) - Van sordu : "Merhaba; Paylaştıklarınızı bir kaç aydır dikkatle okuyorum. Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler burada var ama rüyada belediye başkani olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada belediye başkani olduğunu görmek, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, külfetsiz elde edilen mala, mutluluğa kavuşmaya, şana erişileceğine, manevi külfeti bulunan birinden uzaklaşılacağına, problemlerden uzak olacağına, güzel işlere, beceri sahibi bir insana, sevenleriyle mutlu olmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, ilişkisinin yolunda olduğuna yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak parasal zarara, korkulanın olmasına, sevimsiz bir duruma gelmeye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, kıymet düşmesine işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu başarısızlıktan sonra düşlediği mutluluğa, zorlukların ardından umduğu müjdeye, cefa çektikten sonra kazandığı ganimete, meşakkatle düşlediği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada belediye başkani olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada belediye başkani olduğunu görmek
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, yabancı kimselerin adlarını söyler.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkani olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.