Rüyada belediye başkanı olmak

Ebru T.(39) - Şanlıurfa sordu : "Bir iki gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada belediye başkanı olmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada belediye başkanı olmak, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, bol kazanca, paranın kazançlı olmasına, sağlıklı yaşamaya, huzur bulmaya, güzel gelire, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, üne erişmeye, hayali kurulan bir kazanca, maddiyata gelecek artışa işaret eder. Olumsuz anlamda sıkıntılı hayata, üzülmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, maddi probleme, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra beklediği şana, sıkıntıya düşerek düşlediği feraha, yardım alarak kavuştuğu kazanca, sıkıntılarının sonunda beklediği kazanca yorulmaktadır.

Görülen rüyanın analizi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada belediye başkanı olmak
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.