Rüyada belediye başkanı seçilmek

Cemil O.(44) - Trabzon sordu : "Bir gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada belediye başkanı seçilmek açıklar mısınız? "

Rüyada belediye başkanı seçilmek, devlette mevkiye geleceğine, bir kaç hafta içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, aydınlık zamanlara, sağlığını kazanmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, düşkünlükten uzak durmaya, hayırlı dosta, zahmetsiz elde edilen mülke, paranın temiz olacağına, bol talihe delalet eder. Kimi zaman da ferahının kaçacağına, korkulanın olmasına, fena niyetli düşman eliyle fenalık görmeye, parasal zarara, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya işaret eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hasret duyduğu daha iyi kazanca, sıkıntıları aşarak ümit ettiği huzura, zorlanarak hasret duyduğu nimete, kaybettikten sonra hak edilen daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada belediye başkanı seçilmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada belediye başkanı seçilmek
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı seçilmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.