Rüyada belediye başkanı ve eşini görmek

Rodi U.(40) - Kocaeli sordu : "rüyada belediye başkanı ve eşini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada belediye başkanı ve eşini görmek, kazançlı günlere, parasal yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, yağmura, kazancın hayırlı olacağına, vefalı evlada, mal varlığına gelecek fazlalığa, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına, yüksek talihe, mutlu olmaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine işarettir. Olumsuz anlamda saklanansırların meydana döküleceğine, parasızlığa, kötü huylu düşman eliyle zarar görmeye, sıkıntılı hayata, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen haysiyete, umudunu kestikten sonra gözlediği şöhrete , zorlukların ardından düşlediği iyi bir geleceğe, zorlukların ardından kavuştuğu başarıya yorulur.

"Rüyada belediye başkanı ve eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada belediye başkanı ve eşini görmek
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı ve eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.