Rüyada belediye başkani

Fatih E.(26) - Ankara sordu : "Fikrimce yapılmış en güvenilir rüya tabiri web sitesi burası. Aradığım nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde yer buluyor ama rüyada belediye başkani yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada belediye başkani, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, becerili bir kimseye, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, şana erişmeye, hak edilen güce ermeye, vefalı evlada, sağlıklı hayata, güvende yaşamaya, sıcakkanlı genç akrabaya, istenilen bir başarıya yorulmaktadır. Kimi zaman da dara düşmeye, kederden sıyrılamamaya, sıhhatin tehlike altında olduğuna, düşmanlığını göstermeyen amire, üzüntü duymaya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya uğraşarak beklediği mevkiye, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu zafere, sıkıntıyla hak ettiği itibarlı mertebeye delalet eder.

Düşlerinizin yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada belediye başkani
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkani" yazısı izinsiz kopyalanamaz.