Rüyada beyaz atın şahlanması

Sonuç Ü.(25) - Uşak sordu : "Aradığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada beyaz atın şahlanması yorumlar mısınız? "

Rüyada beyaz atın şahlanması, emniyette yaşamaya, toplum yaşamında mutluluğa, vefakar arkadaşa, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, memuriyette makama çıkacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, kuvvete ulaşmaya, sevince ermeye, üne sahip olmaya, mutluluğu bulmaya, bol kazanca delalettir. Ayrıca korkulanın başına gelmesine, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olmaya, hilekar amire, ticari kayba delalettir. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle düşlediği daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen hayra, umudunu kestikten sonra gözlediği itibara, uğraşlarının sonunda ümit ettiği saygınlığa delalettir.

"Rüyada beyaz atın şahlanması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada beyaz atın şahlanması
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz atın şahlanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.