Rüyada bir arkadaşıyla evlenmek

Dursun R.(35) - İzmir sordu : "rüyada bir arkadaşıyla evlenmek açıklar mısınız? "

Rüyada bir arkadaşıyla evlenmek, karlı girişimler yapacağına, hak edilmiş mala, yüksek gelire, refaha kavuşmaya, dostluklarında başarıya, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, getirili uğraşlara, problemlerden arınmış olacağına, zahmetsiz elde edilen mala, sağlıklı hayata, mutluluğa kavuşmaya yorulur. Olumsuz anlamda sıkıntılı yaşantıya, sıhhatin yitirileceğine, kötü niyetli bir kişiye, mutsuzluktan kurtulamamaya, ticaret alanında başarısızlığa delalet eder. Bir takım rüya uzmanları şöyle derler: Bu zorlukları aşarak hak edilen berekete, sıkıntı çekerek kazandığı beceriye, başarısızlıktan sonra hak ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada bir arkadaşıyla evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada bir arkadaşıyla evlenmek
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir arkadaşıyla evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.