Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek

Berran V.(37) - İstanbul sordu : "rüyada bozuk para ve kağıt para görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek, işyerinde terfiye, mutluluğa, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, manevi yükü olan kişiden kurtulmaya, emniyetli yaşamaya, rızkın hayırlı olmasına, yüksek talihe, şöhrete erişileceğine, mala gelecek bolluğa, iyi bir başarıya, yeminini tutmaya delalet eder. Ayrıca zarar görmeye, yalancı akrabaya, üzülmeye, fenalığını göstermeyen amire, merhametsiz bir amire delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra kavuştuğu temiz kazanca, zorlukların ardından gözlediği temiz rızka, zamanla ümit ettiği beceriye yorulur.

"Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmeyenler

rüyada bozuk para ve kağıt para görmek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Ortalama olarak gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.