Rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek

Hüseyin Ü.(47) - Antalya sordu : "rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek, görgülü genç akrabaya, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, dünyalığa gelecek berekete, ferahlığa, servete, büyük mevkiye ulaşacağına, sağlığa, verdiği sözü yerine getirmeye, mutluluğu bulmaya, güvende hissetmeye delalettir. Nadiren de istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olmaya, kötü huylu insan tarafından zarar görmeye, yalancı akrabaya, kederden kurtulamamaya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra beklediği saygınlığa, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği saygınlığa, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu hayra, zorlukları aşarak hak edilen zafere işarettir.

"Rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada iş arkadaşıyla öpüşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.