Rüyada iş arkadaşıyla yolculuk

Baver L.(40) - Yozgat sordu : "rüyada iş arkadaşıyla yolculuk açıklayabilir misiniz? "

Rüyada iş arkadaşıyla yolculuk, hak edilen kuvvete ermeye, aydınlık günlere, anlayışlı genç insana, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, faydalı uğraşlara gireceğine, dingin olacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, rızkın verimli olacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici havadise, mülke gelecek bolluğa, zengin tanıdığa işaret eder. Ender olarak da huzuru kaybetmeye, üzülmeye, ticaret alanında zarara, sırların açığa çıkmasına, fena niyetli bir kimse tarafından fenalık görmeye delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya zahmet çekerek istediği şana, meşakkatle birlikte hak edilen iyiliğe, umudunu kestikten sonra düşlediği beceriye, umudunu yitirdikten sonra düşlediği beceriye delalet eder.

"Rüyada iş arkadaşıyla yolculuk" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada iş arkadaşıyla yolculuk
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Tahminen bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iş arkadaşıyla yolculuk" yazısı izinsiz kopyalanamaz.