Rüyada kağıt para ve bozuk para görmek

İlkay I.(22) - Samsun sordu : "iyi sabahlar; rüyada kağıt para ve bozuk para görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kağıt para ve bozuk para görmek, eli açık memura, emniyette yaşamaya, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, maddiyata gelecek artışa, güce ulaşmaya, kazanılan ziynete, fakirlikten kurtulmaya, imrenilen bir geleceğe, iyi işlere, içten davranan genç akrabaya, beceri sahibi bir insana yorulmaktadır. Bazen de düşmanından emin olunacağına, üzülmeye, dara düşmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, maddi kayba işarettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıyla gözlediği büyük güce, sıkıntıya düşerek kavuştuğu hayra, sıkıntılarının sonunda kazandığı iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu berekete yorulmaktadır.

"Rüyada kağıt para ve bozuk para görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri konusunda en çok merak edilenler

rüyada kağıt para ve bozuk para görmek
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kağıt para ve bozuk para görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.