Rüyada kelle paça çorbası içmek

Türksen A.(22) - Malatya sordu : "rüyada kelle paça çorbası içmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kelle paça çorbası içmek, malın bereketli olacağına, cömert tanıdığa, şöhrete ulaşılacağına, zahmetsiz elde edilen ganimete, duygusal hayatın iyi gittiğine, hünerli bir kimseye, iyi bir ilişkiye, vefakar akrabaya, ferahlığa, sakin bir hayat sürdüreceğine, bol talihe işarettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşantıya, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, iş nedeniyle huzursuzluğa, huzurunun bozulacağına, sırların açığa dökülmesine yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler: Görülen rüya hatalarının ardından kavuştuğu feraha, zorlukların sonrasında kazandığı zenginliğe, zahmet çekerek kavuştuğu zenginliğe, sıkıntı çekerek ümit ettiği iyiliğe yorulur.

"Rüyada kelle paça çorbası içmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kelle paça çorbası içmek
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara neden olabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada kelle paça çorbası içmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.