Rüyada kendini belediye başkanı görmek

Ramazan Ö.(48) - Ankara sordu : "rüyada kendini belediye başkanı görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kendini belediye başkanı görmek, güvenli yaşamaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sağlıklı bir ömre, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, eli açık yöneticiye, mutlu yarınlara, feraha kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, merhametli akrabaya, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, mala gelecek bolluğa delalettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntılı yaşama, düşmanlık görmeye, iş sebebiyle üzüntüye, düşmanlığını saklayan insana, sefalete yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşarak hak edilen büyük güce, zamanla istediği mülke, verdiği uğraşların sonunda özlediği paraya, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu şana işaret eder.

"Rüyada kendini belediye başkanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kendini belediye başkanı görmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini belediye başkanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.