Rüyada ölmüş belediye başkanı görmek

Sinan N.(29) - Manisa sordu : "rüyada ölmüş belediye başkanı görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada ölmüş belediye başkanı görmek, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, yüksek mevkiye çıkacağına, ettiği yeminini yerine getireceğine, sevince kavuşulacağına, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, içten davranan genç yabancıya, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, arzuların hayata geçeceğine, zahmetsiz kazanılan servete, huzurlu olmaya, hüner sahibi bir kimseye yorulur. Başka görüşlere göre de kedere düşmeye, düşmanlığını gizleyen amire, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, korkulanın gerçekleşmesine, sıkıntılı yaşama yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra hak edilen şöhrete , cefa çekerek özlediği zenginliğe, başarısızlıktan sonra beklediği mutluluğa, zorlukla hak edilen büyük güce yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş belediye başkanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada ölmüş belediye başkanı görmek
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuçta kişinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş belediye başkanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.