Rüyada tavuk çorbası görmek

Arif K.(30) - Trabzon sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor ama rüyada tavuk çorbası görmek açıklar mısınız? "

Rüyada tavuk çorbası görmek, gelirin bereketli olacağına, mala gelecek artışa, rahata, beklentilerin hayata geçeceğine, mutluluğu bulmaya, sorunlardan uzak yaşayacağına, güzel kısmete, yetenekli bir kimseye, yararlı işler yapacağına, yüksek ticari kazançlara, manevi yükü olan arkadaştan kurtulmaya işarettir. Kimi zaman da kötü huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, sıkıntılı yaşama, huzurunun kaçacağına, sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, iyi hali kaybetmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntıyla hasret duyduğu iyiliğe, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği şerefe, yardım alarak ulaştığı müjdeye, zorlukla özlediği mala işarettir.

"Rüyada tavuk çorbası görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada tavuk çorbası görmek
  • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada tavuk çorbası görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.