Ruyada tavuk corbasi icmek

Erdil F.(44) - Giresun sordu : "ruyada tavuk corbasi icmek açıklar mısınız? "

Ruyada tavuk corbasi icmek, iyi işlere, problemlerden uzak olacağına, ferahlığa, beklentilerin gerçekleşeceğine, parasal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, birikmiş servete, gelirin hayırlı olacağına, şöhrete kavuşmaya, varlıklı kadına, aydınlık yarınlara, güzel gelire yorulur. Olumsuz yorum olarak iş kaynaklı sıkıntıya, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşantıya, saklanansırların ortaya çıkacağına, zorluğa düşmeye yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak kazandığı müjdeye, zahmetle gözlediği saygınlığa, kaybettikten sonra hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu güce delalettir.

"Ruyada tavuk corbasi icmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi hakkında merak edilenler

ruyada tavuk corbasi icmek
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada tavuk corbasi icmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.