Ruyada tavuk corbasi yemek

Hasan D.(22) - Uşak sordu : "Paylaştıklarınızı bir süredir dikkatle inceliyorum. Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor ancak ruyada tavuk corbasi yemek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Ruyada tavuk corbasi yemek, sevince ermeye, sözünü yerine getireceğine, imrenilen güce, devlette makama geleceğine, sağlıklı yaşamaya, kazanılan ziynete, bol kazanca, mutluluğa, malın bereketli olacağına, tez zamanda alınacak iyi değişimlere, dünyalığa gelecek bolluğa delalet eder. Bazen de korkuya başına gelmesine, kederden kurtulamamaya, kıymet düşmesine, iş kaynaklı sıkıntıya, hilekar yabancıya işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıları aşarak kavuştuğu temiz kazanca, zamanla hak edilen itibarlı mertebeye, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu ganimete, ümitsizlikten sonra düşlediği sevince işarettir.

"Ruyada tavuk corbasi yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

ruyada tavuk corbasi yemek
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Ruyada tavuk corbasi yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.